Přejít na: Obsah | Hlavní menu | Patička

Chci jinak - Finanční koučink

S kým se u nás potkáte?

Jsme tým profesionálních kouču a konzultantů, kteří se specializují na finanční mentoring. Naše hlavní pilíře jsou: finanční gramotnost, finanční disciplína, podnikání, investování a finanční psychologie. Při finančním koučinku nám jde o dlouhodobé nastavování a rozbor myšlení člověka ve vztahu k penězům, vazbám na okolí a vzájemných partnerských vztahů.

Finanční koučiknk Vám dokáže odhalit skryté rezervy současných stavů, ale také hrozby, které si kolikrát ani neuvědomujete. Odstraníme Vám pevně zakořeněné návyky a chyby v oblasti financí.

Lidé na Vaší straně - NEJSME FINANČNÍ PORADCI, jak je znáte z poradenství finančních produktů. Učíme lidi o svých penězích přemýšlet a rozhodovat, neprodáváme žádné produkty, vedeme naše klienty k vlastním návrhům a rozhodnutím.

 

Interní koučové a konzultanti

 

Mgr. Jana Levová  

Specializuje se na oblast financí, investic a podnikání nejen z psychologického hlediska. Hlavním cílem je vytvořit finanční restart, odhalit finanční potenciál klienta, nastartovat růst, pomoc při krizových situacích a pomáhá zbavovat klienty strachu z peněz.

„Jestliže věříte, že něco dokážete, nebo jestliže věříte,že ne, tak máte v obou případech pravdu.“  Henry Ford

Mgr. Tereza Pudláková  
tereza

Tereza spojuje oblasti práva, peněz a vtahu. Zaměřuje se na rozchody a rozvody a řešení složitých životních situací. Další specializací je skalking, staffing a bossing. Jako kouč právník Vám poradí nejen po psychické ale i odborné stránce.

Žádný problém nemůže být vyřešen na stejné úrovni myšlení, která jej stvořila.“ Albert Einstein

Externí koučové - partnerské společnosti

 

Lucie Horníková  

Lucie se věnuje individuální i párové psychoterapie zaměření na krizi, rozchodové a rozvodové situace, single life, problematické početí - IVF, partnerské násilí apod.

„Přestaň si přát – začni konat“

www.lucie-hornikova.cz

Mgr. Lucie Kovářová  

Lucie je psychoterapeutka, která se zapracovává principy koučinku do řešení problémů jednotlivců i rodin. Věnuje se canisterapii (terapie s účastí cvičeného psa), který Lucii doprovází na všech sezeních s klientem.