Přejít na: Obsah | Hlavní menu | Patička

Chci jinak - Finanční koučink

Co děláme?

 

Tvoříme tým profesionálních mentorů, kteří Vás provedou světem peněz, podnikání, investování, finančního myšlení a psychologie.

 

Co je finanční mentoring?

                     "Chceme, abyste se cítili komfortně v oblasti vašich financí."

 

 

     Osobní rozvoj

 

 

 

Osobní RE-START

Tento typ koučinku je vysoce individuální a zaměřen na konkrétní potřeby zákazníka. Na začátku sezení se vždy udělá analýza celé situace, nastaví cíle a vytvoří plán, jak k vytyčenému cíli dojít. S klienty se věnujeme psychologickému nastavení peněz, eliminujeme podnikatelská i investiční rizika. Pomáháme odblokovat strach z financí, investování a vlastního podnikání. Vedeme klienty k samostatnosti a odpovědnosti za svůj život. Cílem je docílit finanční svobody u každého klienta. 

Standardní hodina má 60 min. s profesionálním mentorem.

Online koučink

Nový typ koučinkku k individuálním hodinám. Klienty provádíme světem financí, podnikání a investic elektronickou podobou s možností individuálních dotazů. Každý online koučinkový modul existuje ve dvou variantách. A – pouze online koučinkový program. Lekce chodí jednou za 14 dní a po měsíci vždy klient dostane elektronické vyhodnocení. B – online koučinkový program včetně každoměsíčního shrnutí + 1 hodina individuální konzultace s finančním koučem za kvartál, kdy shrnete svou dosavadní činnost. Individuální hodina je možná buď osobně v sídle společnosti nebo skype konzultace.

 

 

    Firemní rozvoj

 

Smart byznys RE-START

Poradenství malým a středním firmám, které se chtějí rozvíjet a stát pevně na nohou v každé situaci. Začínáme od nastavení vnitřního systému společnosti, eliminujeme chyby, které mohou společnost omezit nebo ohrozit. Přinášíme nezávislý pohled zvenku. Pomáháme s obchodní a marketingovou činností. Nikdy nezasahujeme do vnitřních záležitostí společnosti. Nebuďte otroky své vlastní firmy.

Mentoring pro firmy a manažery firem

Produktem je systematický mentoring pro manažery a majitele firem, kteří se chtějí:

  • rozvíjet a zdokonalovat se,

  • potřebují identifikovat a realizovat radikální změny pro zvýšení efektivity celého procesu ve společnosti nebo týmu,

  • hledají cestu ze slepé uličky, kam se jejich společnosti či oddělení se dostalo.

 

V rámci firemního koučinku se pečlivě věnujeme obchodním, prodejním a komunikačním dovednostem pro jednotlivce i týmy. Cílem je zefektivnit a optimalizovat proces i samotné jedince.

Standardní hodina s profesionálním koučem je 60 min.

 

 

 

Přihlašte se ZDE